WENTYLACJA

/WENTYLACJA
WENTYLACJA 2018-05-14T13:05:04+00:00

WENTYLACJA – SERWIS I MONTAŻ

Bóle głowy, alergie, przemęczenie?

To tylko nieliczne ze skutków niewłaściwego obiegu powietrza w pomieszczeniu. Brak wentylacji w pomieszczeniu skutkuje zbyt dużą wilgotnością, która wpływa na rozwój bakterii i drobnoustrojów oraz przyczyną się do wzrostu zanieczyszczenia groźnymi dla zdrowia substancjami w powietrzu.

Wentylacja to zapewnienie stałego przepływu świeżego powietrza, który możesz dowolnie regulować. Na dodatek powietrze to jest odpowiednio filtrowane, dzięki czemu powietrze, którym oddychasz jest wolne od kurzu, roztoczy i alergenów. Dzięki temu Twój organizm lepiej się czuje, a Ty pracujesz jeszcze efektywniej.
Co więcej, brak wentylacji w pomieszczeniu negatywnie wpływa na sam budynek. Przy wysokiej wilgotności powietrza łatwo o pleśń oraz skraplanie się pary wodnej na szybach. Wentylacja zapewnia rozwiązanie powyższych problemów.

KORZYŚCI PŁYNĄCE Z POSIADANIA WENTYLACJI

⦁ Filtry w wentylacji blokują niechciane alergeny, pyłki, kurz i owady przed wtargnięciem do pomieszczenia w którym się znajdujesz
⦁ Regulacja przepływu powietrza zapewnia dostateczną jego ilość, w takich sytuacjach jak: większa ilość osób przebywających w pomieszczeniu czy też przygotowanie posiłków wymagających wietrzenia pomieszczenia
⦁ Brak potrzeby otwierania okien zapewnia cichą i spokojną pracę, jak i sen
⦁ Energooszczędne i nowoczesne pomieszczenie
⦁ Zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery – przyjazne środowisku

Jeśli przy okazji zechcesz ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem budynku, polecamy wybrać model wentylacji wraz z rekuperatorem. Dzięki temu odzyskasz ciepło z powietrza, a tym samym zmniejszysz miesięczne rachunki!

Zaufaj firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej zarówno w mieskzaniach, jak i domach i lokalach usługowych.
Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby zapewnić Ci to, czego potrzebujesz.

Pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Twojego pomieszczenia wentylację i zadbamy o to, aby była odpowiednio serwisowana.

Chcesz poznać cenę danej usługi?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI