Wentylacja Rybnik

/Wentylacja Rybnik
Wentylacja Rybnik 2018-06-01T13:21:38+00:00

WENTYLACJA RYBNIK – SERWIS I MONTAŻ

Bóle głowy, alergie, przemęczenie?

Wentylacja Rybnik

To tylko nieliczne ze skutków niewłaściwego obiegu powietrza w pomieszczeniu. Brak wentylacji w pomieszczeniu skutkuje zbyt dużą wilgotnością, która wpływa na rozwój bakterii i drobnoustrojów oraz przyczyną się do wzrostu zanieczyszczenia groźnymi dla zdrowia substancjami w powietrzu.

Wentylacja to zapewnienie stałego przepływu świeżego powietrza, który możesz dowolnie regulować. Na dodatek powietrze to jest odpowiednio filtrowane, dzięki czemu powietrze, którym oddychasz jest wolne od kurzu, roztoczy i alergenów. Dzięki temu Twój organizm lepiej się czuje, a Ty pracujesz jeszcze efektywniej.

Co więcej, brak wentylacji w pomieszczeniu negatywnie wpływa na sam budynek. Przy wysokiej wilgotności powietrza łatwo o pleśń oraz skraplanie się pary wodnej na szybach. Wentylacja zapewnia rozwiązanie powyższych problemów.

Oto niektóre z korzyści jakie zapewnia wentylacja:

⦁ Filtry w wentylacji blokują niechciane alergeny, pyłki, kurz i owady przed wtargnięciem do pomieszczenia w którym się znajdujesz
⦁ Regulacja przepływu powietrza zapewnia dostateczną jego ilość, w takich sytuacjach jak: większa ilość osób przebywających w pomieszczeniu czy też przygotowanie posiłków wymagających wietrzenia pomieszczenia
⦁ Brak potrzeby otwierania okien zapewnia cichą i spokojną pracę, jak i sen
⦁ Energooszczędne i nowoczesne pomieszczenie
⦁ Zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych do atmosfery – przyjazne środowisku

Jeśli przy okazji zechcesz ograniczyć koszty związane z ogrzewaniem budynku, polecamy wybrać model wentylacji wraz z rekuperatorem. Dzięki temu odzyskasz ciepło z powietrza, a tym samym zmniejszysz miesięczne rachunki!

Klimatyzacja i wentylacja to usługi, które znacznie poprawią jakość Twojego życia!

Zaufaj firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem. Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej zarówno w mieskzaniach, jak i domach i lokalach usługowych.

Ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, tak aby zapewnić Ci to, czego potrzebujesz. Pomożemy Ci dobrać odpowiednią dla Twojego pomieszczenia wentylację i zadbamy o to, aby była odpowiednio serwisowana.

Usługi firmy Pro-Klima:

Wentylacja Rybnik – kompleksowe usługi montażu wentylacji na terenie Rybniku i okolic
Wentylacja i klimatyzacja Rybnik Serwis i naprawa wentylacji na terenie Rybniku i okolic

Powrót do strony głównej