Klimatyzacja Rybnik

/Klimatyzacja Rybnik
Klimatyzacja Rybnik 2018-06-02T12:23:41+00:00

Klimatyzacja Rybnik i okolice – ponad 10 lat doświadczenia na rynku!

Świeże i rześkie powietrze? Jesteśmy do twoich usług! Nasi kwalifikowani i doświadczeni technicy szybko rozwiążą każdy problem z Twoją klimatyzacją, jak i wentylacją.

Naszą specjalnością jest montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji na terenie miasta Rybnik i okolic. Zajmujemy się również sprzedażą pośrednią klimatyzatorów, wentylacji, jak i agregatów chłodniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Klimatyzacja Rybnik

  • Profesjonalna obsługa w zakresie chłodnictwa oraz centralnej wentylacji

  • 2-letnia gwarancja na usługi + gwarancja producenta

  • Wysokiej klasy sprzęt

  • Profesjonalna pomoc dla firm i indywidualnych klientów

  • Pewność fachowych napraw oraz serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych

  • Stylowy wygląd urządzenia – znajdziemy sprzęt, który odpowie Twoim gustom

  • Indywidualne podejście – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Szukasz odpowiedniej klimatyzacji domowej, a może interesują cię zaawansowane systemy chłodzenia dla Twojej firmy? Bez względu na to, czego potrzebujesz, jesteśmy po to, aby sprostać twoim oczekiwaniom!

Dzięki naszej współpracy z projektantami z zakresu HVAC możemy obsługiwać inwestycje od etapu wczesnej koncepcji projektowej, poprzez etap wykonania projektu i jego realizacji aż do uruchomienia instalacji oraz oddania jej do użytku. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory takich marek jak: Daikin, LG, Samsung i Sinclair.

Serwis oraz czyszczenie klimatyzacji potrafi być uciążliwe, dlatego dajemy Państwu dostęp jedynie do sprawdzonych rozwiązań i sprzętu, tak abyście na długo cieszyli się sprawnie działającym sprzętem.

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, pogłębiając w tym czasie niezbędną wiedzę, która pozwala nam wykonywać swą pracę na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy w pełni zarejestrowana firma, spełniającą wszelkie wymogi, aby sprawnie wykonywać zlecenia.

Dodatkowo jesteśmy do Twoich usług w przypadku nagłych wypadków, kiedy chcesz szybko rozwiązać zaistniały problem. Kontaktując się z nami, masz pewność, że dostajesz najwyższej klasy rozwiązanie za rozsądną cenę.

Dla zainteresowanych mamy w swojej ofercie zakupienie sprzętu na raty, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt duże wydatki. Każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o to, aby każdy dostał to, na czym mu najbardziej zależy. Zależy nam, aby każdy z naszych klientów wyszedł od nas zadowolony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać jak najlepsze rozwiązanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularzu kontaktowego.

Oferta firmy Pro-Klima:

Klimatyzacja RybnikSprzedaż i montaż klimatyzacji w Rybniku i okolicach
Serwis klimatyzacji RybnikSerwis i naprawa klimatyzacji w Rybniku i okolicach