SERWIS

/SERWIS
SERWIS 2018-05-14T13:06:40+00:00

SERWIS KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

Każdy klimatyzator wymaga serwisowania. Serwisowanie sprzętu powinno odbywać się co najmniej dwa razy w roku, aby zapowiedź niechcianym uszkodzeniom i niewłaściwym działaniem urządzenia. Jeśli klimatyzator działa przez długi czas w ciągu dnia tj. W sklepach, serwis powinien być wykonywany jeszcze częściej (3-4 razy w roku).

Warto dodaĆ, że przegląd klimatyzacji może być również uzależniony od wymagań producenta, który przyznaje gwarancję w związku z odpowiednim serwisowaniem urządzenia. Mówiąc prościej – brak serwisowania może prowadzić do utracenia gwarancji producenta.

System klimatyzacji to idealne środowisko do rozwoju wszelkich bakterii i drobnoustrojów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na Twoje samopoczucie.

Cena przeglądu klimatyzacji nie jest wysoka, a korzyści, jakie otrzymujesz są ogromne. W końcu chodzi o Twoje zdrowie. Zapewnienie lepszego powietrza w klimatyzowanych pomieszczenie wiąże się również z koniecznością odkażania systemów klimatyzacji, podobnie jak czyszczenie wentylacji mechanicznej.

Kolejnym ważnym elementem jest przegląd połączeń elektrycznych urządzeń klimatyzacyjnych oraz kontrola szczelności, oraz układu drożności układu spalin.

Naprawa klimatyzacji to kolejny powód, dla którego powinniśmy regularnie serwisować urządzenie. W końcu chcemy jej uniknąć, a aby to zrobić, musimy minimalizować ryzyko uszkodzenia sprzętu. Regularne przeglądy to idealny sposób, aby temu zapobiec.

Serwis klimatyzacji ma bardzo duże znaczenie w poprawnym działaniu urządzenia, a co za tym idzie poczucia Twojego komfortu.

Wybierz profesjonalistów w zakresie serwisu klimatyzacji w mieście Rybnik i okolic. Firma Pro-klima to ponad 10-letnie doświadczenie. Dzięki nam zyskasz największą jakość świadczonych usług.

Cena serwisowania zależna jest od rodzaju urządzenia i zakresu usług.

Chcesz poznać cenę danej usługi?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI