KLIMATYZACJA

/KLIMATYZACJA
KLIMATYZACJA 2018-05-17T08:51:40+00:00

KLIMATYZACJA RYBNIK I OKOLICE

Świeże i rześkie powietrze? Jesteśmy do twoich usług! Nasi wykwalifikowani i doświadczeni technicy szybko rozwiążą każdy problem z klimatyzacją i wentylacją.

Naszą specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji na terenie miasta Rybnik i okolic.
Dzięki naszej współpracy z projektantami z zakresu HVAC możemy obsługiwać inwestycje od etapu wczesnej koncepcji projektowej, poprzez etap wykonania projektu i jego realizacji aż do uruchomienia instalacji oraz oddania jej do użytku. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory takich marek jak: Daikin, LG, Samsung i Sinclair.

DZIĘKI NAM ZYSKASZ

  • Wysokiej klasy sprzęt
  • 2 letnią gwarancji na usługi + gwarancję producenta na sprzęt od 2 do 7 lat
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • Profesjonalną pomoc dla firm i indywidualnych klientów
  • Pewność fachowych napraw oraz serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • Stylowy wygląd urządzenia – znajdziemy sprzęt, który odpowie Twoim gustom
  • Indywidualne podejście – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Serwis klimatyzacji potrafi być uciążliwy, dlatego dajemy Państwu dostęp jedynie do sprawdzonych rozwiązań i sprzętu, tak abyście na długo cieszyli się sprawnie działającym sprzętem.

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, pogłębiając w tym czasie niezbędną wiedzę, która pozwala nam wykonywać swą pracę na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy w pełni zarejestrowana firma, spełniającą wszelkie wymogi, aby sprawnie wykonywać zlecenia. Dodatkowo jesteśmy do Twoich usług w przypadku nagłych wypadków, kiedy chcesz szybko rozwiązać zaistniały problem. Kontaktując się z nami, masz pewność, że dostajesz najwyższej klasy rozwiązanie za rozsądną cenę.

Dla zainteresowanych mamy w swojej ofercie zakupienie sprzętu na raty, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt duże wydatki. Każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o to, aby każdy dostał to, na czym mu najbardziej zależy. Zależy nam, aby każdy z naszych klientów wyszedł od nas zadowolony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać jak najlepsze rozwiązanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Chcesz poznać cenę danej usługi?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI