INFORMACJE

/INFORMACJE
INFORMACJE 2018-05-14T10:00:07+00:00

Naszą specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis klimatyzacji oraz wentylacji na terenie miasta Rybnik i okolic.

Wykonujemy profesjonalne usługi klimatyzacji i wentylacji, zarówno w obiektach komercyjnych jak i w budownictwie mieszkaniowym (rekuperacja). Dzięki naszej współpracy z projektantami z zakresu HVAC możemy obsługiwać inwestycje od etapu wczesnej koncepcji projektowej, poprzez etap wykonania projektu i jego realizacji aż do uruchomienia instalacji oraz oddania jej do użytku.

Dzięki nam zyskasz:

⦁ Wysokiej klasy sprzęt
⦁ Profesjonalną pomoc dla firm i indywidualnych klientów
⦁ Pewność fachowych napraw oraz serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych
⦁ Stylowy wygląd urządzenia – znajdziemy sprzęt, który odpowie Twoim gustom
⦁ Indywidualne podejście – dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Jesteśmy na rynku od ponad 10 lat, pogłębiając w tym czasie niezbędną wiedzę, która pozwala nam wykonywać swą pracę na jak najwyższym poziomie. Jesteśmy w pełni zarejestrowana firma, spełniającą wszelkie wymogi, aby sprawnie wykonywać zlecenia. Dodatkowo jesteśmy do Twoich usług w przypadku nagłych wypadków, kiedy chcesz szybko rozwiązać zaistniały problem. Kontaktując się z nami, masz pewność, że dostajesz najwyższej klasy rozwiązanie za rozsądną cenę.

Dla zainteresowanych mamy w swojej ofercie zakupienie sprzętu na raty, dzięki czemu nie musisz martwić się o zbyt duże wydatki. Każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Dbamy o to, aby każdy dostał to, na czym mu najbardziej zależy. Zależy nam, aby każdy z naszych klientów wyszedł od nas zadowolony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy po to, aby pomóc Ci wybrać jak najlepsze rozwiązanie oraz rozwiać wszelkie wątpliwości.